הכירו את הבנות מאחורי הקמפיין שלנו- EVERYONE IS UNIQA

כשנשים חזקות נמצאות ביחד, יש אנרגיה שקשה להסביר.

הקמפיין שלנו מעודד נשים בכל המידות, מבני הגוף והצבעים להרגיש בטוחות בעצמן ולאהוב את עצמן.

החלטנו להכיר לכן את הבנות בקמפיין קצת יותר מקרוב, שתיראו שכל אחת ייחודית בדרכה.

שאלנו אותן כמה שאלות על עצמן, שאולי יעוררו בכן השראה:

1. ספרי קצת על עצמך ומה עושה אותך ייחודית בעינייך

מיכל: מיכל עידן, בת 25, דוגמנית. אני רואה את עצמי כאדם מכוון מטרה ושאפתן. אני עובדת קשה בשביל המטרות שלי ויחד עם זאת לא שוכחת לשלב הומור ופאן בחיי, מה שנותן לי דרייב להצליח.

קים: אני קימברלי, חצי פיליפינית וחצי תאילנדית. נולדתי בארץ ואני הכי ישראלית שיש. אני יכולה לראות בכל דבר משהו טוב וזה מה שייחודי בי בעיניי.

ריי: אני ריי, דוגמנית. בעולם אוהבים להגדיר את מבנה הגוף שלי “פלאס סייז”, אבל בפועל אני דוגמנית לכל דבר ועניין. אני חושבת שזה חלק משינוי אידאל היופי.

2. מה הגזרות של יוניקה שאת הכי אוהבת ולמה?

מיכל: מבחינת חזיות- אני מאוד אוהבת את גזרת הברזלים, שהיא מחזיקה את החזה מאוד טוב ויחד עם זאת גם סקסית, ואת גזרת הסטרפלס שתופסת ומרימה את החזה. מבחינת תחתונים- אין על הוי!

קים: אני אוהבת הכל מהכל! כל אחת מהגזרות נותנת לך הרגשה של וואו כל פעם מחדש! וזו בדיוק ההרגשה שאני תמיד מחפשת בקיץ.

ריי: גזרת הברזלים והוי שצילמנו בסט הלבן. כולנו לבשנו את אותן הגזרות וכל כך אהבתי שעל כולנו בגד הים ישב באותה הצורה, החמיא והחזיק הכל.

3. מה את אוהבת בגוף שלך ובעצמך?

מיכל: אני אוהבת את הגוף שלי נקודה. אני חושבת שלאהוב את עצמנו מתחיל בנפש. בשביל לאהוב את הגוף צריך להיות שלמים עם הפגמים ועם הדברים היותר טובים ביחד.

4. מה גורם לך להרגיש בטוחה בעצמך?

מיכל: ספורט, מודעות והערכה עצמית גבוהה. אני יודעת למה אני מסוגלת ומאמינה בעצמי מאוד. אני תמיד דואגת לתת לעצמי חיזוקים ולדעת מה אני שווה. חיוביות משפיעה על התקדמות בחיים.

ריי: עם השנים אני לומדת להיות בטוחה בעצמי יותר ויותר. השינוי האמיתי הגיע ביום שהבנתי שהדבר הכי יפה בנו הוא הבטחון העצמי. בן אדם שיעמוד זקוף ויחייך ייראה הרבה יותר יפה מבן אדם שלא.

5. איך ההרגשה להיות חלק מקמפיין שתומך בבגדי ים לכל מבני הגוף?

מיכל: הרגשה מדהימה! אני חושבת שזה משהו שעדיין לוקה בחסר בהרבה מאוד מקומות. זה בהחלט נכנס למודעות אבל לא מספיק. אומר בביטחון שלא התקבלתי להרבה עבודות בגלל החזה הגדול שלי.

קים: הרגשה מדהימה ואין לי מילים. זה כל כך חשוב לתמוך בכל מבני הגוף ולהפסיק את הסטיגמות שבחורה צריכה להיות רזה בשביל להיות יפה, כי זה לא בהכרח.

ריי: כשסיפרו לי שנבחרתי לקמפיין של בגדי הים של יוניקה מאוד שמחתי. אחד הדברים האהובים עליי הוא לא להופיע בקטגוריית המידות הגדולות, אלא להיות מוצגת כמו כל דוגמנית אחרת, שהגוף שלי שווה ערך לכל גוף אחר.

פרפילאב: להיות חלק מהקמפיין זה כבוד גדול עבורי, מכיוון שלא משנה איזה מבנה גוף או צבע עור יש לך, יש המון אפשרויות שיתאימו לך בדיוק.

6. תני טיפ לבנות שרוצות להרגיש בטוחות בעצמן.

מיכל: תסתכלו במראה, תנו לעצמכן מחמאות, תהיו שלמות עם עצמכן ואל תתנו לאף אחד להוריד אתכן. המילה “לא” לעולם לא צריכה לשבור אותנו.

קים: אומרים את זה המון אבל זה כל כך נכון- פשוט לאהוב את עצמך ואפילו קצת יותר.

ריי: לחייך. תמיד. אין דבר מחמיא, יפה ומושך יותר מבן אדם שמחייך.

פרפילאב: הכי חשוב זה להיות שלמה עם עצמך ועם הגוף שלך. לעולם אל תשווי את עצמך לאף אחד אחר ותקבלי את עצמך.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות